Monday, April 21, 2008

Sõstramägi võideti tagasi


Soojad ja päikesest kiirgavad tervitused Tallinna tiimilt! Tegime tänase peaaegu, et suvise päikese paistel väikest eelkoristustööd Lasnamäel Sõstramäe tänava omavolilisel prügimäel. Ilm oli super! 3tundi möödus linnutiivul ja märkamatult saime endale appi 2 toredat noort poissi, kes sealkandis ringi jalutasid, rehve hunnikutesse tõstma! Poisid küsisid kas teeme ära?! Ja olid väga usinad töömesilased. Üks poistest vajus küll pigi sisse ja ilmselgelt tema botased enam kandmist ei kannata, ent see ei takistanud teda edasi askeldamast! Super! Koplis üks vana venekeelne tädigi teatas tähtsal näol, kuidas nemad koristavad 3ndal oma piirkonda! Teate! Ma ei ole sellist asja varem märganud, et inimesed nii kaasa lööksid ja nii tahavad osaleda koristusaktsioonides! Super! Nagu võluvitsaga oleks keegi viibutanud ja inimesed teisiti mõtlema pannud! Aga siin ei ole tegemist võluvitsaga vaid see on teie suure töö tulemus! Te olete teinud suurepärast tööd! Palju ei ole enam jäänud! Ja juba tulemused paistavad! Veel viimased unetud ööd ja paanikatoad segamini meeldivate ja silmi särama paneva tagasisidega! Veel natukene ja siis saame kõik õndsa näoga mugavasse tugitooli kerra tõmmata teetass käes ning rahulolevalt naeratada ja enda ning meie üle uhke olla!

Homme ehk pühapäeval on taaskord väike mõnus prügipäev Sõstramäe tänaval. Kell 12.00 avab Tallinna linn heakorrakuu, mille raames koostöös „Teeme ära 2008“ kodanikualgatusega teeme Tallinna puhtaks, alustades suurest omavolilisest prügimäest Lasnamäe linnaosas. Appi tulevad meile OÜ Lustrum ja Rehviliit prahist vabanema!

Kui Sul on pühapäeval täitsa juhuslikult aega meie seltsis mõnusat päeva veeta, ootame Sind pikisilmi meie sekka. Peale ergutavat tööpäeva ootavad meid mõnus saun ja suupisted!

Elu on ilus J.

Meeli

No comments: