Monday, March 24, 2008

FOTOKONKURSS - Eesti Prügikolli fotojaht


Eesti Prügikolli fotojaht on alanud! :)

Eesti Päevaleht korraldab projekti „Teeme ära 2008” raames fotokonkursi „Prügikolli fotojaht!”
Vt siit: http://prahijaht.epl.ee/

Hirmutaval kombel leidub üsna ohtralt inimesi, kes prügimäe metsaservaga sassi ajavad. Kui märkad mõnda prügikolli, kes end prügimajandamisreeglitest segada ei lase, siis võta ta oma riivatus tegevuses pildile ja saada foto meile. Kui Sa ei taba prügikolli loodust või avalikku kohta reostamas, siis pole hullu. Me ootame pilte ka tema tegevuse jälgedest ehk šokeerivast prügist šokeerivates paikades.

Juba mõnda aega on vabatahtlikud kodanikualgatuse „Teeme ära 2008” raames üle Eestimaa kaardistanud illegaalselt vedelevaid prügihunnikuid avalikes kohtades, metsades ja randades. Kogu kaardistatud prügi koristatakse 40 000 aktiivse kodaniku abil ära 3. mail ja Eestimaa saab puhtaks! Ka neid aktiivseid kodanikke võid nende tegevuses pildistada.

Fotokonkurss kestab 21. märtsist 1. maini. Võitjad valib välja professionaalne žürii kolmes kategoorias: parim prügikolli tabamise pilt, parim prügikolli tegevuse pilt ja kõige šokeerivam prügikoht. Pildile lisa pealkiri, hea oleks, kui kirjeldaksid foto tagamaid ka veidi lähemalt. Osaleda saab mis tahes arvu piltidega. Pildid saada meile JPG-formaadis. Jälgi ka, et ühe foto maht ei ületaks 2MB.

Võitjad valib žürii, mis koosneb Eesti Päevalehe, „Teeme Ära 2008” esindajast ja fotograaf Toomas Tuulest. Kolme kategooria võitjad kuulutatakse välja 4. mai tänukontserdil ja Eesti Päevaleht Online`is.

Võta osa!

No comments: